Sprzątanie parownicą w domach i mieszkaniach

Sprzątanie parownicą w domach i mieszkaniach

Sprzątanie parownicą w domach i mieszkaniach

Sprzątanie gruntowne powierzchni mieszkalnych min: kuchni, łazienek, sypialni może okazać się żmudną i długotrwałą czynnością. Również w przypadku wysprzątania domu po przeprowadzce albo przygotowania go do sprzedaży i wyprowadzki, sprzątanie w pomijanych przez nas regularnie obszarach może okazać się syzyfową pracą, która co gorsza nie spełni naszych oczekiwań oraz nie zaskoczy nas efektem „WOW”.

Co wyróżnia sprzątanie suchą parą?

Zaletą oraz przewagą konkurencyjną użycia suchej pary jest doczyszczenie głęboko zabrudzonych powierzchni oraz elementów wyposażenia naszego domu czy mieszkania w czasie krótszym niż przy użyciu silnych środków chemicznych. Sprzątanie jest ekologiczne oraz przyjazne alergikom. Jeżeli posiadasz małe dzieci, zwierzęta bądź w domu mieszka kobieta w ciąży bądź alergicy sprzątanie suchą parą rozwiąże twoje obawy i dowiezie doskonały efekt! 

Dla kogo adresowana jest usługa sprzątania suchą parą?

Jesteś właścicielem domu/mieszkania? Wynajmujesz mieszkanie i kończy się okres trwania umowy? Nie masz czasu bądź powierzchnia do wysprzątania jest znacznych rozmiarów? W przeszłości poświęciłeś kilka godzin na sprzątanie, które nie spełniło twoich oczekiwań? W takim wypadku znalazłeś się w właściwym miejscu. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz dalszej lektury. 

Wprowadzasz się do wynajmowanego mieszkania i chcesz poczuć się jak w własnym domu a jednocześnie zadbać o higienę i nie myśleć kto spał na twoim łóżku? Dezynfekujemy materace, czyścimy ramy łóżek oraz odświeżamy zabrudzoną tapicerkę meblową- narożniki, sofy, fotele, krzesła.

Jeśli inwestujesz w mieszkania w celu zarobkowym bądź odziedziczyłaś mieszkanie lub dom używane przez  wiele lat , które na pierwszy rzut oka wygląda na zaniedbane. Rozważ wykonanie usługi sprzątania gruntownego suchą parą. W wielu wypadkach okaże się, że będziemy w stanie całkowicie odmienić stan wizualny pomieszczeń, kuchni, łazienek, podłóg bez potrzeby kupowania nowych elementów wyposażenia domu i „wbijania” się w niepotrzebne koszty. 

Jeżeli nie możesz doczyścić zabrudzonych fug, bądź po prostu nie masz na to czasu i ochoty skontaktuj się z nami. Zdajemy sobie sprawę, że mycie fug nie należy do ulubionych zajęć. Wyczyścimy twoje fugi bez ryzyka ich wymycia bądź uszkodzenia. 

Mocno zakamienione elementy wyposażenia łazienek, uszczelki pokryte pleśnią, mocno zabrudzone wanny czy brodziki prysznicowe to powierzchnie, które wyczyścimy dla ciebie skutecznie i bez trudu. 

Blaty kuchenne, płytki ceramiczne np. gresowe, podłogi twarde drewniane i laminowane, trudno dostępne szczeliny i zakamarki gdzie gromadzi się brud i kurz nie stanowią dla nas wyzwania. Doczyścimy i zdezynfekujemy twoje mieszkanie i dom.

Parownica generująca suchą parę jest również doskonałym wyborem do mycia okien, ram okiennych, ościeżnic i rolet. 

Doczyścimy zabrudzone piekarniki oraz bęben i pozostałe elementy twojej pralki.

Podsumowując nasza firma powstała z troski o utrzymanie odpowiedniej czystości oraz podniesienia standardu higieny w twoim domu i mieszkaniu. Wysprzątamy kompleksowo twój dom i mieszkanie bez użycia silnych środków chemicznych. Skontaktuj się z nami dzisiaj albo wypełnij formularz zgłoszeniowy. Chętnie pomożemy w rozpoznaniu twoich potrzeb i dobierzemy pakiet sprzątnie suchą parą, który spełni twoje oczekiwania. 

 

Zobacz także: